GAME OF THRONES 3. SEZON 3. BÖLÜM İZLENİMLERİM

2 gün önce
GAME OF THRONES 3. SEZON 3. BÖLÜM İZLENİMLERİM ...

Bugün izlediğim diziler ve filmler hakkındaki izlenimlerimi sizinle paylaşmaya karar verdim. İlk olarak bayıldığım gün saydığım dizi Game of Thrones'u seçmem sanırım kaçınılmazdı. Harika bir kurgu, mükemmel bir hayali dünya bu diziyi anlatmaya sözcük bulamıyorum. Fantastik Dünyaları seviyorsanız bu diziyi asla kaçırmayın derim. Olmayan türler, krallıklar, savaşlar, aşk bu dizi de yok yok. Gelelim bu hafta izlediğim Game of Thrones 3. Sezon 3. Bölüm hakkındaki izlenimlerime :) İzlemeyenler okumasın ağır spoiler içerir ;) 

Öncelikle şöyle söylemeliyim ki izlediğim en güzel bölümlerden biriydi. Beni en çok etkileyen sahneyle söze başlamak istiyorum. Jaime'nin Brienne'i kurtarmak uğrana kılıç kullandığı elini kaybetmesi.

GAME OF THRONES 3. SEZON 3. BÖLÜM İZLENİMLERİM

Geçen bölümden bildiğimiz kadarıyla Jamie ve Brienne kendilerini yolda gören amcayı öldürmedikleri için tutsak düştüler. Hikaye tam da burada başlıyor. 

GAME OF THRONES 3. SEZON 3. BÖLÜM İZLENİMLERİM

Kendisini zerre sevmezdim ama bu bölüm Brienne'i tecavüzden kurtarınca annemm kıyamam dedim yerim :) Dediğim gibi O'nun bu cesur hareketi kendisine çok pahalıya patlamış olsa da dizinin başından beri ilk defa karakterli bir duruş sergiledi. Brienne aşık olmasın da ne yapsın :)

Gelelim benim favorim Tyrion Lannister'a :) ben kesinlikle bu cüceyi çok seviyorum :) Zaten böyle duygusal olmaya devam ederse tüm Dünya kadınları O'na aşık olucak. Ve Tyrion bu bölümde de sandalye sahnesiyle izleyicilerden alkış aldı.

GAME OF THRONES 3. SEZON 3. BÖLÜM İZLENİMLERİM

Ablası burnu havada Cercei Konsey toplantısında sandalyesini babasının yanına çekip kendini diğerlerinden üstün gördüğünü vurgulayınca Tyrion geri kalmadı ve sandalyesini tam babası Tywin Lannister'ın karşısına çekti. Dizideki en hoş sahnelerden biriydi.

Ceza Yolu'ndaki en sevimli sahnelerden biriside kuşkusuz tombak Hot Pie'ın Arya için yaptığı kendisi gibi tombik kurt kurabiyeydi :)

GAME OF THRONES 3. SEZON 3. BÖLÜM İZLENİMLERİM

O çocuğu dizide sık görmek her ne kadar hoşuma gitsede en azından bol yemek olan biyerde güvende olduğunu bilmek güzel :) Arya ve Kral'ın gayri meşru oğlu ise yollarına devam bakalım başlarına daha neler gelicek :)

İyilik meleği Daenerys Ceza Yolunda gördüklerinden üzüntü duydu. Lekesizler ordusunu almaya karar veren khaleesi kel kafalı fırsatçı adama ejderhalardan birini verme söz verdi. Tabii ki vericeğini düşünmüyorum kadın ejderhalarına neredeyse tapıyor :) Ama şunu söylemeden geçemem taht kesinlikle Dany'nin hakkı :)

GAME OF THRONES 3. SEZON 3. BÖLÜM İZLENİMLERİM

Bu bölüm beni etkileyen sahneler bunlardı. Ak gezenlerin güçlenmesi ve Kızıl kadınla ilgili olaylarda olmadı değil ama iki konudanda hoşlanmadığım için yer vermedim. Game of Thrones 3. sezon 4. Bölümü merakla bekliyoruz :)

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook